Přijela k nám pouť!

Dne 13. 8. 2023 jsme s dětmi s navštívili pouťovou zábavu v nedalekém parku v Prčici, kde byl součástí programu mimo jiné koncert kapely Poprask, který děti oslavovaly tancem a smíchem. Když jsme si dostatečně zatancovali, vyrazili jsme po menších skupinkách na návštěvu poutě a pouťových atrakcí, jako je například Calypso, Létající sloníci, Autodrom, Kolotoč či Herní dům. Každý si mohl podle chuti vybrat atrakce, koupit něco dobrého na zub a užít si pouť, jak se na děti patří. Děti si takovéto události zúčastnily s velikým zájmem a radostí, v očích jenom jiskřilo, když se ozvala hudba a spustily se barevné neony na nápisech atrakcí. V tomto horkém letním odpoledni se děti posilnily sladkostmi a zmrzlinou, které si vybraly. A po cestě zpět do Přestavlk byly všichni plni dojmů a dobrůtek, jako každý z nás, když jsme byli v jejich věku.

Akci připravila: Kuželková, Bulanová, Dvořáková