Opět na startu

Začal nový školní rok a s ním i činnost zájmových kroužků. Naplno se rozběhla i atletická školní přípravka. Skutečně „se rozběhla“ a to v neděli 8. října 2023 v Sezimově Ústí.

Konal se zde 8. ročník „Běhu kolem Soukeníku.“ Členové kroužku se tohoto závodu účastnili s velkou chutí a neodradilo je ani chladné a deštivé počasí. Všichni bojovali s plným nasazením a dosáhli velice dobrých výsledků.

Do DD si tak odvezli nejen medaile a pěkné ceny, ale i dobrý pocit ze vzorné reprezentace. Každý z nich svůj závod doběhl, i když docházely síly, zaťal „zuby“ a metr po metru trať pokořil.

Do dětského domova tak děti přivezly čtyři zlaté medaile, které doplnila jedna stříbrná a čtyři medaile bronzové. Dále pak získaly čtyři místa čtvrtá, tři pátá místa a jedno místo šesté. Toto doplnily o dvě místa sedmé, dvě místa osmá a jedno místo deváté.

Fuková Marie