Předvánoční výlet do Českých Budějovic

Vánoce se kvapem blíží, a tak jsme se i my vypravili nasávat předvánoční atmosféru do Českých Budějovic. V sobotu 9. 12. ráno jsme se sbalili a vyrazily jsme. Nejprve jsme si domluvili návštěvu centra Jump Family, kde si děti skvěle zaskákaly. Využily všechny místní atrakce a celé dopoledne si moc užily. Po tak velkém sportovním výkonu následoval vydatný oběd a chvilka odpočinku. Později jsme vyrazili na tolik očekávané adventní trhy na náměstí Přemysla Otakara II. Celé náměstí bylo opět nádherné a vánoční atmosféra sálala ze všech koutů. Všude se linuly vánoční vůně a hrály koledy. Neodolali jsme a svezli jsme se na ruském kole, odkud jsme měli celé trhy jako na dlani. Bylo to moc krásné. Všichni jsme si dali nějaké dobroty, zahřáli jsme se čajem a v pozdním odpoledni jsme vyrazili zpět k domovu.

A. Bartoňová, P. Kosek