Den Levitů

Brzy ráno se děti, které jezdí s křesťany na letní tábory, vypravily na výlet do Prahy. Zde na nás čekal připravený celodenní program. Každý měl možnost si vybrat z různých workshopů, kde bude trávit dopoledne. K dispozici byl kulečník, ping-pong, stolní fotbal, výtvarné činnosti, zpěv, tanec, deskové hry a jiné. Každý si přišel na to své. Na místě bylo zajištěno i stravování. K obědu byla vynikající boloňská omáčka a špagety. S plnými bříšky se děti rozdělily do 3 družstev kluků a 3 holek. Každé družstvo mělo svého vedoucího a střídaly se na jednotlivých stanovištích, kde byly připraveny různé disciplíny. Jednotlivá stanoviště byla inspirována činnostmi, tak aby jim připomněly letní tábor. Poté následovala asi hodinu volná zábava družstev. Celý den se završil kolektivním zpěvem a tancem všech zúčastněných a hromadnou fotografií.

Patrik Kosek