DIVADLO HOGO FOGO PŘEDSTAVENÍ: SNĚHOVÁ KRÁLOVNA V LEDOVÉM KRÁLOVSTVÍ 14. 12. 2023

Tento zdánlivě obyčejný, trochu pošmourný den 14. prosinec, jsme se společně s paní učitelkou Janou Studentovou, rozhodly zpříjemnit skupince dětí, divadelním představením v nedalekém divadle HOGO FOGO. Velké díky patří umělecké ředitelce divadla paní Gabriele Falcové, která lístky dětem i pedagogickému doprovodu věnovala.

Myslím, že náš „plán se povedl na jedničku“. Děti – i Ty nejmenší – se nechaly vtáhnout do děje pohádky na plno. Úsměv jim vydržel během celého představení a na závěr si spolu s „Elsou, Annou, Olafem a dalšími“ zazpívaly společně písničku. Představení bylo veselé, spousta písniček a o nejvtipnější momenty se postaral dětmi oblíbený „sněhulák Olaf“. Vše bylo dlouhé tak „akorát“, aby děti vydržely představení sledovat. Jediný „malý zádrhel“ nastal při odchodu, dětem se z divadélka nechtělo…

Rozhodně se nejedná o poslední návštěvu divadla Hogo Fogo, jelikož máme s paní ředitelkou Falcovou výborné vztahy, ona je velmi vstřícný a empatický člověk. Už se prý velmi těší na další naše setkání.

Ještě chceme poděkovat paní ředitelce Mgr. Musilové za možnost představení navštívit.

Petra Švecová a Mgr. Jana Studentová