Festival OUT OF HOME

V sobotu 21. 10. 2023 jsme se vydali na festival OUT OF HOME do Prahy, kde na nás čekaly nevšední zážitky a poznatky. Jako první jsme zavítali na workshop do kostela Sv. Šimona a Judy, kde se děti zábavnou formou seznámily s africkými bubny djembe. Poté jsme se přemístili do Obecního domu na koncert Za hudbou do všech koutů světa a navštívili jsme také Staroměstské náměstí s překrásným historickým orlojem. Na závěr našeho putování jsme se těšili nejvíce, čekala nás totiž plavba na lodi s koncertem našeho kamaráda pianisty, Roberta Ference, a známého zpěváka, kytaristy i textaře Thoma Artwaye. Byl to skutečně zážitek, na který se nezapomíná. Ostatně z Prahy jsme si jich odvezli hned několik, k tomu spoustu šťastných úsměvů na tváři a hlavně nová přátelství.

Po celý den nás doprovázela milá asistentka Jana Cipenjuk Vaněk, které patří velké díky. Děkujeme také všem ze spolku Mimo domov za pozvání. Vážíme si toho, co pro děti z dětských domovů děláte.

Jana Pechová