Návštěva Žižkovské věže

Zásluhou paní Věrky Řechtáčkové, která k nám jezdí společně s křesťany, jsme dostali možnost se podívat na kovový gigant, kterým se může Praha pyšnit. Po snídani jsme nasedli do aut a vyrazili vstříc slíbenému výletu. Hned po příjezdu nás čekalo krásné přivítání od našich kamarádů křesťanů, kteří nás celou akcí doprovázeli. Došli jsme se nahlásit do recepce, vyfasovali každý svou golfovou hůl a vyrazili na jamky. Někomu šel minigolf lépe někomu méně, ale užil si to každý. Když jsme se hezky vyvětrali, nastoupili jsme do výtahu a nechali se vyvézt do 93m vysoké observatoře. Odtud byl nádherný výhled na celou Prahu. O patro níže nás posadili v místní restauraci, která se nachází v úctyhodných 66m nad zemí. Dostali jsme výborný oběd, najedli se, popovídali a vyrazili zpět k domovu. Celé to byl nádherný zážitek a všichni bychom chtěli poděkovat za příležitost se tam podívat.

Patrik Kosek