Rozsvěcení vánočního stromečku Sedlec

Dne 1. 12. 2023 jsem byli podpořit naše malé umělce z DD, které doplňovaly tety a paní učitelky při zpěvu na rozsvěcení stromečku v Sedlci. Počasí bylo dnes opravdu vánoční a padající sníh nás doprovázel celou akcí. Velké děti šly společně s tetami a strejdou pešky jako předvoj. Hudební nástroje doplnily malé děti a společně na akci dojely autem. Celé odpoledne jsme si užili opravdu ve vánočním duchu. Na místě byla možnost teplého čaje od místního SDH Sedlec-Prčice, kterou jsme využili velmi rádi. Další velmi žádaná atrakce byl sníh samotný. Děti z něj byly nadšené. Když začal program, tak jsme se zklidnili a nasávali jednu z prvních vánočních atmosfér letošních Vánoc. Vystoupení ostatních i našich zpěváků byla krásná, ale utekla jako voda. Nakonec všichni byli moc rádi, že mohli využít vozidla pro zpáteční cestu, protože nebe zásobovalo sněhem po dobu celé akce. Po několika jízdách se podařilo úspěšně dopravit celé obecenstvo a pěvecký sbor zpět do DD. Měli jsme krásný zážitek, ale díky počasí byla nakonec největší radost pro všechny teplá sprcha a večeře k tomu.

Patrik Kosek

Rozsvěcení vánočního stromečku Sedlec