Vánoce v divadle

Druhou adventní neděli 10. prosince 2023 jsme se společně vydali do Příbrami, kde na nás čekala nádherná akce s názvem Vánoce v divadle. Děti se na ni velice těšily.

Adventní čas sám o sobě v dětech vyvolává kouzelnou atmosféru. Tato akce jej doplnila o krásné pohádky, tvořivé dílničky, výrobu vánoční dekorace pro malé i velké, živou vánoční hudbu, koledy. Třešničkou na pomyslném dortu byly dárky pod stromečkem připravené pro děti za jejich snahu a šikovnost. V programu dne byl také výborný společný oběd a děti na zpáteční cestu dostaly adventní kalendáře, aby jejich čekání na Štědrý den nebylo tak dlouhé.

Touto cestou bychom chtěli pořadatelům poděkovat za pozvání, všem popřát krásné Vánoce plné zdraví, lásky a pohody. Již nyní se těšíme na další shledání s vámi!